BBDevelopment lesy - hlavní strana

palivo@bbdevelopment.cz | +420 608 808 042

Palivové dříví

Dodáváme palivové dříví (měkké, tvrdé i odkory) v kamiónovém množství. Dodávky dřeva zajišťujeme do 14-ti dnů. Doprava palivového dřeva bude naceněna podle lokality s našimi smluvními přepravci nebo lze dřevo vyzvednout vlastní dopravou.

image
Tvrdé palivové dřevo
2100,- Kč/Prm

dodáme do týdne

  • Obsah kamionu 30 - 40 metrů
image
Měkké palivové dřevo
1550,- Kč/Prm

dodáme do 3 dnů

  • Obsah kamionu 50 - 60 metrů
image
Měkké štípané dřevo
1 900,- Kč/Prms

na objednávku

  • Obsah kontejneru 5 - 12,5 metrů
image
Palivové odkory
900,- Kč/Prm

dodáme do 3 dnů

  • Obsah kamionu 45 - 60 metrů

Palivové dřevo

Kontaktní formulář

Více informací o firmě

BB development s.r.o.

prodej a výkup dřevin

Prodej a dovoz kulatin z měkkého i tvrdého dřeva v libovolné délce (dle Vašeho zadání) o průměru 20+ cm na čepu.

 

Dále se zabýváme výrobou a dodáním neštípaného palivové dříví a vlákniny v různých sortimentech s průměrem do 15-ti cm, které případně můžeme upravit na Vámi určené délky.

 

Umíme také dříví z lesa vytěžit (polomy, napadené lesní porosty) a následně toto dřevo odkoupit a odvézt. Disponujeme technikou, která si lehce poradí i v komplikovaném a technice nedostupném terénu.

 

K lesu a přírodě máme hluboký pozitivní vztah, proto se při práci soustředíme na minimalizaci škod, které polomy a kůrovec bezesporu už tak páchají, na okolních zdravých porostech.

laptop

Prodej kulatiny

Prodej kulatin z těžby viz aktuální ceníky níže. Naše firma umí zajistit až 6000 prm měsíčně. Ceny se odvíjejí podle trhu a míry dlouhodobé spolupráce.

 

Na objednávku Vám také připravíme stavební řezivo ze smrku a borovice v délkách 4 - 6 metrů. Pokud máte zájem o jakýkoli jiný rozměr, neváhejte nás kontaktovat a dohodneme se na výrobě.

 

Další dřeviny mimo naši nabídku lze objednat a dodat dle Vašeho přání.

Zde nejvíce potřebujeme pomoci 

Těžba

V několika posledních letech musela naše příroda čelit řadě náročných zkoušek a i přes její houževnatost bylo napácháno mnoho škody. Pokud by se toto poškození ponechalo svému osudu, hrozí ještě větší škody (např. přemnožením kůrovce a tím i likvidací zbytku porostu).

 

Vzhledem k tomuto vývoji jsme se (ze samotné těžby) specializovali na pomoc při likvidaci takto napadeného a polámaného porostu tam, kde je to díky komplikovaném terénu (kopce, potoky, lesy daleko od cest aj. případy) pro běžnou techniku nemožné.

 

Abychom minimalizovali další rizika rozšíření a rozmnožení kůrovce, provádíme po těžbě také odkorňování kmenů, čímž cizopasníka připravíme o přirozené prostředí, ve kterém může dále vegetovat.

Nechejte těžkou práci na nás

Služby

Kromě samotného vykácení nežádoucích stromů nebo polomů umíme stromy vytáhnout z komplikovaného terénu k nejbližší cestě popř. skládce a zajistit jejich odvětvení, odkornění a následné práce v podobě úklidu a vyčištění místa od zbývajícího klestí.

Těžba

Ruční kácení určených stromů a polomů v náročném terénu

Opracování

Pokácené stromy opracujeme od větví a připravíme k odvezení

image

Vytahování

Umíme stromy vytáhnout z komplikovaného terénu pomocí železných koní

Odkorňování

V rámci prací umíme kmeny také kompletně zbavit kůry i nežádoucích vad

28. 7. 2020

Těžební práce

Přijmeme těžaře s praxí i bez praxe pro oblast Vysočina. Hledáme pracovníky na dlouhodobý pracovní poměr. Poskytujeme kvalitní zázemí silné firmy a pracovní jistoty. V případě potřeby jsme schopní zájemce také patřičně zaškolit a zajistit související pracovní povolení. 

Více informací
Přijmeme těžaře s praxí i bez praxe pro oblast Vysočina. Hledáme pracovníky na dlouhodobý pracovní poměr.

Víte s kým jednáte

BB development s.r.o.

IČO: 27809897 | DIČ: CZ27809897

Telefon: +420 608 808 042

E-mail: info@bbdevelopment.cz

Nechcete se více zdržovat? Využijte náš

Kontaktní formulář

hidden

©2019 BB development s.r.o. | Made With Love By Themesindustry

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace